Čeština je již aktivována.

Zavřít

Currently this website is translated only in the Czech language. Other translations will be available as soon as possible.

You can send us an in English or Italian language.

Thank you for your understanding and patience.

Close

00420 378 774 725

Kritek, s. r. o. a EagleCMS

EagleWeb Service je webová agentura, za kterou stojí společnost Kritek®, s.r.o. a firma KRITEK Consulting , díky které získáte webové stránky za férové ceny, ušité přímo Vám na míru. Vaše webové stránky budou podporované redakčním systémem EagleCMS™.

Získáte tak jednoduchý prostředek pro jejich správu. EagleWeb Service Vám přináší vše potřebné pro rozšíření Vaší působnosti na internetu. Prakticky jde o balíčky webových stránek s možností úpravy, kterou můžete velmi snadno provádět samostatně.

Přejít na web o EagleCMS WebService >>

Wireframes je odborný název pro tzv. kostru webu. Standardně plní funkci hrubého konceptu designu, podle kterého následně grafik tvoří design.

Kritek, s.r.o. využívá wireframes dvojím způsobem. Buďto dodá kostru zákazník, nebo je vytvořena námi, případně poupravena zákazníkem.

Zavřít

WEBDESIGN, TVORBA WWW

Hledáte moderní designové řešení pro Váš nový web? Pak jsou tu Webdesign balíčky přesně pro Vás. Jsme schopni Vám vypracovat na pixel přesný design, který bude přehledný a snadno použitelný.

Působíme na trhu už dost času na to, abychom znali a drželi se známého motta, které zní: "Nenuť uživatele přemýšlet!". Víme, jak je důležité mít strukturu stránky dobře navrženou a jak správně zacházet s texty a jednotlivými grafickými prvky.

Uživatelsky přátelské prostředí nejprve navrhneme a přizpůsobíme prostřednictvím wireframes ? přesně podle Vašich představ.

Dostupné jsou tyto verze balíčků:

Webdesign Start Webdesign Professional
Jaký je náš "Modus Operandi"? Aneb proč zvolit nás...

E-SHOP (Internetové obchody)

Kritek, s.r.o. nabízí řadu řešení pro internetové obchody, které se stanou Vaším věrným společníkem při podnikání a prodeji Vašeho zboží.

Jsme fanoušci open-source e-shopu Magento, který se pyšní velkým počtem inovativních funkcí a to jak v zákaznickém prostředí, tak v tom administračním, které si provozovatel nastavuje samostatně.

Velkou výhodou je modulární stuktura, která umožňuje bezproblémové přidávání nových modulů - funkcí. Rozhodnete-li se pro změnu funkcí, které jsou, nebo by mohli být součástí Vašeho e-shopu, nevidíme v tom žádný problém.

Dostupné jsou tyto verze balíčků:

E-shop Start E-shop Professional E-shop Enterprise
Jaký je náš "Modus Operandi"? Aneb proč zvolit nás...

EagleCMS (Redakční systém)

Chcete se zbavit neustálé nutnostni žádat firmy, či známé o aktualizaci Vašich stránek? Rádi byste měli obsah svého webu pod kontrolou? Pak zvolte EagleCMS.

Redakční systém EagleCMS je naším původním řešením pro správu webu. Prostřenictvím tohoto systému budete schopni měnit texty svých stránek, přidávat kategorie, či případně integrovat svůj software s jiným.

EagleCMS je modulární systém, který je podporovaný Zend Frameworkem. Můžeme Vám tak nabídnout snadné přidání nových funkcí či systémů a modulů.

KÓDERSKÉ A GRAFICKÉ PRÁCE

Nabízíme i kóderské a grafické práce. Používáme profesionální programy Adobe®, které urychlují pracovní proces, ať jde o kódování Vámi dodaného designu, nebo HTML šablony.

Služba Redesign webu Vám pomůže oprášit prach z Vašeho graficky zastaralého webu, získáte tak novou podobu Vašich stránek za přijatelné ceny.

Pracovní postup při plnění grafických služeb může být individuální. Přesto zahrnuje grafické návrhy v podobě wireframes a Vaší spokojenosti.

Využít můžete tyto grafické a kóderské služby

  • Kódování PSD designu
  • Kódovnání HTML šablon
  • Redesign webu
Jaký je náš "Modus Operandi"? Aneb proč zvolit nás...

Software na klíč

Nabízíme i software na klíč. Do této kategorie patří ERP systémy, CRM systémy, databázové systémy, případně složitější a komplexnější prezentační weby apod.

Z důvodu individuality a složitosti jednotlivých aplikace nemáme pro tuto oblast přednastavené řešení v podobě balíčků, jak je tomu u ostatních služeb a produktů.

Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou. Obratem Vám vyhodnotíme rozpočet.

Novinky

  • Hledáme PHP programátora na ŽL.

    Čti více...
  • Jako standard pro řešení intetnetových obchodů jsme zvolili Magento.

  • Hledáme obchodního zástupce na živnostenský list.

    Čti více...